צפירה

holocaust1_9

תמיד היה משהו ביום הזכרון לשואה ולגבורה שגרם לי להרגיש מרוחקת. הצפירה תמיד באה לי כהפתעה, פרט לצליל שלה שארך שתי דקות השקט במהלכה היה מתוח, שקט רועש. לא ידעתי על מה לחשוב בשתי הדקות האלו או לאן להסתכל.
עד לפני שנה לא הרגשתי קרבה ליום הזה כי … המשך קריאה

לא כל יום פורים

במחשבה נוספת, גם לא כל יום יום האישה וגם לא כל יום מתחילים ללמוד. לאחרונה נהיה מן מנהג, בו הופכים כל אירוע של יום לחגיגה של שבוע. הנה לכם שלוש דוגמאות נהדרות שיעזרו לנו לפתוח את הסמסטר הקרוב יותר ב"איזי".

אחזיר אתכם לכותרת הפוסט "לא כל יום פורים". ובכן, אני … המשך קריאה

הרהורים של תקופת מבחנים [או כל דבר כדי לא ללמוד]

download

יש לי מועד ב' בעוד יומיים, אז בוודאי שאני לא לומדת אלא מורחת לק. הפעם בחרתי בצבע סגול בהיר אחרי שלפני יומיים כשניסיתי ללמוד שמתי סגול כהה וזה לא כל כך עזר, הרי לא למדתי. אולי סגול בהיר יעזור.
מה יהיה איתנו? אנשים בוגרים שצריכים ללמוד למבחן ופשוט עושים … המשך קריאה

יום המורה

2014-12-13 14.26.18 (1)

הפעם בחרתי לכתוב לכם על יוזמה מדהימה שהחלה השנה בשם "יום המורה".
מטרת יום המורה היא לומר בכל דרך אפשרית למורות ולמורים מהעבר או מההווה תודה על השפעתם ותרומתם בבניית דור העתיד [כפי שכתוב באתר "יום המורה"]. ואני אוסיף בנימה אישית יותר שהיום הזה נועד לומר להם תודה … המשך קריאה

מחברת קיטש

230560_10150196417348057_8188525_n

כשאני מרגישה נוסטלגית במיוחד אני ניגשת לארונית הנוסטלגיה שלי בחדר. כן, יש לי כזו. ארונית שתהרוס לכם את הבריאות. יש שם הכל! ובמיוחד את מחברת הקיטש שלי. וכדי להבין מה היא, צריך לחזור קצת אחורה.
בצבא היה לי תפקיד מיוחד. הדרכתי חיילים וחיילות מצה"ל וממג"ב בסדרות חינוך בכל אזור … המשך קריאה

חוויה אוניברסיתל-אביבית

חתולים

הנה מתחילה הכתבה הראשונה שלי השנה, אני מוכרחה להודות שאני מאד מתרגשת.
התחילה השנה. אחרי יריד ענק של האגודה, עמידה בתור בשמש הקופחת בסוף אוקטובר [מה נסגר?], מחברות בחינם, בירה בחמישה שקלים, ניילוניות בזול בדיונון ועוד, הגיע הזמן להתחיל ללמוד משהו, לא?
אבל להיות סטודנט באוניברסיטת תל … המשך קריאה